Courses

IPM (integral projection models) course in Rostock

Dear colleagues,

The Max Planck Institute for Demographic Research (Rostock, Germany) will be hosting a week-long course on integral projection models the last week of January 2015. Applications are due October 10th 2014. More details here:

http://tinyurl.com/goipm2015

We’d appreciate your help disseminating this information.

Cordially,

IPMpack team

Nabídka letního kurzu pro studenty UK

Nabídka (tentokrát výjimečně pouze pro studenty UK) letního kurzu na přelomu července a srpna ve Frankfurtu. Je to skvělá příležitost, jelikož kurzovné by bylo uhrazeno, platila by se pouze cesta.

Zájemci nechť se ozvou Tomáši Herbenovi nebo Adamu Petruskovi.

Více v přiloženém letáku.

Kurz polární ekologie

Jihočeská univerzita vyhlašuje nový ročník kurzu polární ekologie. Na následujícím odkazu naleznete informační leták:

http://polar.prf.jcu.cz/data/polarni_ekologie_2014.pdf

případně anglická verze:
http://polar.prf.jcu.cz/data/PolarEKO2014/polarni_ekologie_2014_ENG.pdf

Deadline pro přihlášky je tentokrát 10. ledna 2014!!!

Centrum polární ekologie, JU České Budějovice

"Low copy gene" course in Ceske Budejovice

Course about low copy genes - "Resolving complex phylogenetic patterns with multi locus low copy nuclear DNA sequences" takes place 3.-7.12.2012 in Ceske Budejovice. More in PDF.

Workshop s Caswellem

Hal Caswell (Matrix Population Models: Construction, Analysis, and Interpretation) bude v Praze ve dnech 19.2.-22.2.  V útery 21.2. bude mít seminář v rámci katedrového semináře (téma zatím diskutujeme).
V pondělí 20.2. se bude konat malý workshop s krátkými referáty a naslednými diskusemi. Pokud se zabýváte maticovými modely a máte výrazný zájem prezentovat, dejte vědět Tomáši Herbenovi.

Course about traits and functional diversity in České Budějovice

I'm sending you the link (http://www.butbn.cas.cz/francesco/Webpage/Courses.html) for the course I'm giving for the students in Ceske Budejovice about traits and functional diversity (it will be in english). The course is free, so that if you know some student that would like to attend there is no problem to participate. The program is also attached.
Francesco
 

Anglické kurzy vědeckého psaní a prezentačních dovedností pro PhD studenty

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze opět pořádá v zimním semestru akademického roku 2011/2012 cykly anglických kurzů vědeckého psaní a prezentačních dovedností pro doktorské studenty zapsané ke studiu na Přírodovědecké fakultě UK. Workshopy povedou rodilí mluvčí, jejichž krátký životopis je uveden v PDF souboru (54 kB).

Kurz Polární Ekologie/ Course of Polar Ecology

Centrum Polární Ekologie
Katedra biologie ekosystémů, PřF JČU v Českých Budějovicích
vyhlašuje výběrové řízení na místa v kurzu
„KURZ POLÁRNÍ EKOLOGIE“
 

Kurzy EKOTECH v Biocentru v Českých Budějovicích (i pro ne-Jihočechy)

Biologické centrum AV ČR již druhým rokem realizuje projekt, při němž nabízí zdarma vzdělávací kurzy určené jak doktorandům přírodovědeckých a zemědělských fakult, tak vědeckým pracovníkům, kteří by si rádi rozšířili své dosavadní znalosti v oboru. Kurzy mají u absolventů velice kladný ohlas, proto bychom rádi rozšířili jejich řady i mimo jižní Čechy.
 

Syndicate content