Zimní semestr 2018/19

Bakalářské předměty:

Botanika bezcévných rostlin pro odbornou biologii - Neustupa a kolektiv
St 10:40 - 12:55. Benátská 2, Krajinova posluchárna (B14)
Přednášky ke stažení zde: [WEB]


 

Protistologie - Čepička, Škaloud, Hampl
St 9:50 - 11:20. Viničná 7, Zoologická posluchárna (B7)
Více informací a přednášky ke stažení zde: [WEB]


 

Cvičení z protistologie - Čepička, Škaloud, Hampl
Paralelky v Po a St od 13:30 a později. Viničná 7, Mikroskopovací učebna (B204)



Magisterské předměty:

Phycology I - Škaloud a kolektiv
V zimním semestru 2018/19 nepoběží.


 

Algologický diplomní seminář I - Neustupa, Němcová, Škaloud
Út 16:40 - 18:00. Benátská 2, Praktikum OŽP (B13)
Program seminářů zde: [PDF]


 

Oborový seminář Protistologie I - Čepička, Neustupa, Hampl
Út 16:40 - 18:00. Benátská 2, Praktikum OŽP (B13)
Program seminářů zde: [PDF]


 

Ekologie sinic a řas - Nedbalová, Neustupa
Po 10:40 - 12:10. Viničná 7, Posluchárna entomologie (B121)
Přednášky ke stažení zde: [WEB]


 

Biochemie a biotechnologie řas - Němcová, Pichrtová
V zimním semestru 2018/19 nepoběží.


 

Algologické metody - zpracování a prezentace dat - Škaloud, Kulichová
V zimním semestru 2018/19 nepoběží.


 

Pokročilé metody hodnocení sekvencí DNA a multilokusových dat - Kolář a kolektiv
V zimním semestru 2018/19 nepoběží.


 

Diatomologie - Kopalová, Kulichová
V zimním semestru 2018/19 nepoběží.


 


Předměty vyučované v letním semestru

Bakalářské předměty:

Botanika bezcévných rostlin pro odbornou biologii - Neustupa a kolektiv
Botanika bezcévných rostlin pro učitelské kombinace - Němcová a kolektiv


Magisterské předměty:

Algologie II - Škaloud a kolektiv
Algologický diplomní seminář II - Neustupa, Škaloud, Němcová
Oborový seminář Protistologie II - Čepička, Neustupa, Hampl
Speciální algologická exkurze - Škaloud, Šťastný, Bestová
Kurz mořské algologie - Němcová, Neustupa
Ekologie volně žijících protist - Kulichová
Elektronová mikroskopie sinic a řas - Němcová
Algologické determinační praktikum - Šťastný, Pusztai
Základy elektronové mikroskopie - Kalina
Algologická firemní praxe - Němcová, Škaloud
Úvod do aplikací geometrické morfometriky - Neustupa
Sinice a řasy ve vodárenské praxi - Šejnohová, Pumann